Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Sitemizden verdiğiniz siparişler 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Genel olarak saat 15:00’e kadar sisteme düşen siparişleri aynı gün kargoya vermeye gayret göstermekteyiz. Sipariş yoğunluğu ve tedarik gereksinimi durumlarında gecikmeler yaşanma olasılığı bulunmaktadır.

 

Siparişim kargoya verildi mi?

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde tarafınıza mail yolu ile bilgi iletilmektedir.

 

Kargo takip numaramı nasıl öğrenebilirim?

Yeni sistemimizde kargo entegrasyonu yer aldığı için siparişiniz kargoya verildiğinde kargo takip numaraları otomatik olarak eklenmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde takip numarası olmaması halinde e-posta veya telefon yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Kargo için ne kadar ücret ödeyeceğim?

Çalıştığımız kargo şirketleri ile mevcut anlaşmamız gereği 250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Diğer alışverişleriniz de ise 10 TL üzerinden ücretlendirilmektedir. Bu konuda farklı bir yol izlenmesi halinde tarafımızca bilgilendirmesi yapılacaktır. Bazı ürünlerimizin büyük boyutlu olduğunda alıcı ödemeli olarak gönderilmelidir.

 

Kargoda faturam gelmedi ne yapmalıyım?

Siparişleriniz için kesilen fiş veya fatura kargo paketinin cep kısmına yapıştırılmaktadır. Lütfen kargo paketini veya poşetini kontrol ediniz.

 

Havale ile ödeme

Havale ile yapılan ödemelerin dekontunu destek@kablosuzkontrol.net adresine veya 0850 360 8080 numaralı telefona bilgi verebilirsiniz. Ayrıca Sitemizden Ödeme Bildirim Formu düzenleyebilirsiniz.

 

Kredi Kartı

Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 taksit imkanından faydalanabilirsiniz. Sepet aşamasında kredi kartı seçeneği seçildiğinde ödeme güvenliği sayfasına otomatik geçiş yapılmaktadır. Alt yapımız Paytr güvencesinde olup güvenle alışveriş sağlayabilirsiniz.[/vc_column_text][vc_column_text]

Banka Hesap Numaralarımız